Послуги

Наша компанія надає замовникам повний спектр послуг у сфері поліграфії починаючі від створення макетв до доставки готової продукції.

Металізація (повна чи часткова) методом нанесення фольги холодним способом та друку на ній Уф-фарбами в лінію.

Замовити

Офсетний листовий спосіб друку на поглинаючих волгу поверхнях: картон, крейдований папір, офсетний папір і т.д . Формат друку до «В1».

Замовити

Офсетний листовий спосіб друку на непоглинаючих вологу поверхнях: пластик, самоклеюча плівка, металізований картон і т.д . Формат друку до «В1».

Замовити

Різні види лакування дозволяють доповнити та виділити елементи дизайна, залучити увагу кінцевого споживача, надати яркості продукту. Замовити

В процесі лакування глянцевий лак вирівнює поверхню відтиску, заповнює мікропори і поглиблення та маскує мікронерівності. Завдяки високій гладкості поверхні лакового шару світовий потік, відображений з відтиску, стає більш упорядкованим, в результаті чого кольори сприймаються більш насиченими, а відтиск здається більш контрастним.

При використанні матового лаку поверхність відтиска набуває своєрідний оксамитовий вигляд. Часто використовується для отримання матового відтиску з вібірковим глянцевым лакуванням.

Гібридне лакування має на увазі комбінацію двох протилежних двійних ефектів —текстурно-матовий та глянцевий. При використанні технології нанесення «гібридного лаку» досягається текстурний ефект «апельсинової корки».

Матове лакове покриття з ефектом оксамита при дотику.

Виконується на спеціальному автоматичному обладнанні В1 формата. Замовити

Тисненння фольгою — це операція, при якій між нагрітим кліше та матеріалом протягується фольга та здійснюється пресування. Під дією нагрітого кліше металізоване або пігментне напилення відстає від плівки-носія та закріплюється клеєвим слоєм на поверхні відтискаємого матеріалу.

Сліпе тиснення здійснюється за допомогою кліше з ціллю отримання відтиску з гладкою поверхнею. Фольга при цьому виді тиснення не застосовується. Використовуючи цей метод тиснення можно отримати ефект дизайнерського картону.

Конгревне тиснення здійснюється без фольги. В результаті, надається зовнішній рельєф і зображення робиться опуклим. Як правило, ця операція використовується для надання об'єма елементам дизайна продукції.

Конгревне тиснення з фольгою може бути виконано в один удар (відтиск), коли перенос фольги та надання рельєфу відбувається одночасно.

Каширування – це процес склеювання віддрукованого листа з основою (картон + картон, картон + гофрокартон, картон + палітурний картон). Замовити

Виконується методом висікания спеціальною формою з листа матеріала заготовки потрібної форми на спеціальному автоматичному обладнанні. Замовити

Замовити

Автоматична лінія склейки коробок із картону, кашированого картону, пластика. Склейка виробів різного рівня складності: пачек для медикаментів, стартових пакетів, 3D- конвертів і т.д.

Про Компанію

Дізнайтесь трішки про нас та нашу політику.

 • Здійснюється контроль якості на всіх етапах виробничого циклу.
 • Індивідуальний підхід до клієнта.
 • Можливість здійснювати доставку власним автотранспортом.
 • Продукція виготовляється на основі Технічних умов.
Директор
Карасевич Виктор Николаевич

Складно говорити про красиві та яскраві упаковки, коли на душі моторошно від того, що відбувається в ДЕРЖАВІ УКРАЇНА, коли у мирних людей зброя в руках. Однак потім все буде добре, тому що наш щирий, добрий, працьовитий народ, гідний Божего благословення, миру і процвітання!

Створюючи національний продукт, маємо змогу підтримувати економічну міцність нашої рідної України!

Справа, якою займаємось – виготовлення паковань з картону, мікрогофрокартону і пластику, нами опанована до стану прагнення постійного удосконалення результатів і Ваших завмирань подиху на кожному виробі!

«Невже це все Ви робите» - аме такі слова лунають, коли Ви завітаєте на гостину до нашого підприємства!

Йдемо до Вашого колективу, нагадуючи, що таке підприємство працює для втілення саме Ваших задумів і бажає Вам від усієї душі – миру, добра і злагоди, добробуту та внутрішнього спокою, економічної стабільності, і як відображення рівноваги – усміхнених облич!


  Працюючи з колективом фахівців ТОВ «ЗАВОД ПАКОВАНЬ «РОТЕКС» саме ВИ:
 • опановуєте понад 19-річний досвід помилок і перемог у створенні конструктиву, дизайну паковань, сучасній технології сумісництва поліграфічних витратних матеріалів спрямованих на досягнення результату у межах визначеної цінової політики;
 • отримуєте кожну розробку і промисловий зразок, замовлений тираж, що стануть витвором Ваших побажань і розкриють не тільки якісні характеристики продукції, а й вкладені людські цінності. Такі речі не хочеться утилізувати, вони ще довго нагадуватимуть про саму продукцію і будуть її рекламою;
 • цінуєте власні кошти з огляду на мінімальні витрати на технічні відходи і виготовлення паковань на сучасному європейському обладнанні;
 • маєте можливість на безоплатній основі працювати з конструкторами і дизайнерами по створенню зовнішнього виду паковань, вносити коригування на всіх етапах розробки і промислового виробництва, зменшуючи і оптимізуючи власні витрати у разі виявлення прихованих помилок;
 • отримуєте бажаний результат у вигляді паковання, заощаджуючи на ціні витратних матеріалів, не втрачаючи їх якості і властивостей;
 • маєте змогу бути присутнім на кожному етапі виготовлення тиражу, контролюючи якість і терміни його здачі;
 • за мінімальними цінами отримуєте транспортні послуги по доставці продукції;
 • співпрацюючи з нами, залишаєтесь надовго членом великої родини замовників і постачальників підприємства «ЗАВОД ПАКОВАНЬ «РОТЕКС»;
ТІЛЬКИ ПІДСИЛЮЮЧИ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНІ ОСОБЛИВОСТІ ВАШОГО ПРОДУКТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКОВАНЬ, РАЗОМ ЗМОЖЕМО ДОСЯГТИ БАЖАНОГО ЕКОНОМІЧНОГО РЕЗУЛЬТАТУ!

Карасевич Віктор Миколайович,
Директор ООО «ЗАВОД ПАКОВАНЬ «РОТЕКС»

Особисто переконаєтесь в офіційному визнанні нашого колективу і підприємства ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА як кращого..

Контакти

Контакти

 • Ірина Щербина
  начальник відділу видавничо-поліграфічної діяльності
  ООО «ЗАВОД ПАКОВАНЬ «РОТЕКС»
 • Irinarotecs@gmail.com
 • тел/факс: (044) 490-74-96
                           (044) 490-77-23
 • моб.тел.: (095) 277-75-31
 • Київ, вул.Машинобудівна, 46
 • Часи роботи: Пн-Пт, с 9:00 до 18:00